Dojazd

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków mieści się przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie

 

Mapa

Uwaga! Dojazd tworzony z datą 13.03.2015
Poniższe porady dotyczące dojazdu mogą ulec zmianie jeśli MPK Kraków zarządzi zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej określonych linii tramwajowych lub autobusowych w okresie trwania festiwalu Magnificon EXPO 2017. Postaramy się aby znajdowały się tu jak najaktualniejsze informacje. 

 

Poniźej przedstawiamy trasę konwentową dla wszystkich zainteresowanych podróżowaniem między Dworcem Głównym PKP/PKS oraz EXPO Kraków:

Trasa Dworzec Główny PKP/PKS - EXPO Kraków

A) Aby dojechać na miejsce konwentu z centrum Krakowa, należy udać się w kierunku przystanku tramwajowego o nazwie "Dworzec Główny" z którego odjeżdża tramwaj linii 14 w kierunku "Mistrzejowice". Trasa zajmie około 20 minut, punktem wysiadkowym jest Przystanek "Rondo 308 Dywizjonu". 

 

 

 

B) Wysiadamy na przystanku "Rondo 308 Dywizjonu" i kierujemy się ulicą o nazwie "Nowohucka" na południe, mijajac centrum handlowe M1. Skręcamy w ulicę "Centralną" by po chwili znów skręcić, tym razem w ulicę "Galicyjską". Tutaj już powinniśmy widzieć niezbyt odległy budynek EXPO Kraków, w którym odbywać się będzie nasz festiwal.

 

 

 

 

 

 

Wspierają nas