Gastronomia

Happy Sushi!

Odwiedzając nasze stoisko, będziecie mogli odkryć smaki Japonii. Wierzymy, że tak jak rozwija się świat, a w szczególności ojczyzna sushi, powinny rozwijać się także smaki. Opierając się na tradycji tworzymy sztukę nowoczesną na talerzu. W naszym menu zawsze znajdziecie coś dla siebie i przyjaciół, bo czy nie zabawnie jest spędzać czas razem? Oczywiście nie zapominamy o odrobinie rywalizacji, w trakcie której będzie można zdobyć darmowe zestawy! Jeśli jesteście zaciekawieni serdecznie zapraszamy!

 

Bubble Tea Yoppo!

Stoisko z wyją…tkowymi, bąbelkowymi herbatkami, z przemiłą… obsł‚ugą…. Fenomen rodem z Azji, który podbija zachodni rynek. Najlepiej samemu spróbować,‡ ale skoro musicie wiedzieć to samodzielna kompozycja, złożona z zielonej herbaty z dodatkiem wyją…tkowych kuleczek, wypeł‚nionych owocowym syropem, bądź przepysznych żelek. A wszystko podane w ciekawej i praktycznej formie. Serdecznie zapraszamy!

 

Taiyaki House

Smakołyki z Japonii to dobro nie z tej ziemi, a dzięki Taiyaki House możecie skosztować ich małą część.

 

Yume

Wielki rower z małymi onigiri ^-^

Wiesz co jesz

Kanapki z akcentami kuchni Japońskiej.

 

Restauracja

W budynku EXPO KRAKÓW, przez cały czas trwania Magnificonu, działać będzie restauracja z ciepłymi posiłkami (zarówno dania obiadowe jak i fast food), przekąskami i napojami. Dodatkowo planujemy grill pod otwartym niebem (czyli na terenie parkingu EXPO) gdzie będziecie mogli posmakować karkówki, kiełbaski czy kaszanki. Zapraszamy!

Wspierają nas