Goś›cie

 

 

Mika Kobayashi

Mika Kobayashi jest wokalistką, pianistką i kompozytorką pochodzącą z Hiroshimy. Od wydania pierwszej płyty w 2005 roku zyskała uznanie zarówno wśród fanów, jak i twórców z branży anime oraz filmowej, z którymi często współpracuje. Sama komponuje i wykonuje większość swoich utworów. Dużo koncertuje, zarówno w Japonii, jak i w Europie. Wystąpiła m. in. na Lucca Comics and Games, największej tego typu imprezie we Włoszech, gromadzącej ostatnio ponad 200 tysięcy uczestników. Czasem dzieli scenę z grupą Samurai Sword Artists Kamui - mistrzami szermierki, na Zachodzie znanymi głównie ze scen walki z filmu 'Kill Bill'. Przedstawiciel tej formacji wystąpi z Miką Kobayashi także podczas magnificonowego koncertu.

Poniżej fragment występu z Lucca Comics and Games 2013:
klik

 

  

 

 

Tezya

Jest japońskim wokalistą, kompozytorem, modelem i projektantem. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze w liceum, jako wokalista power metalowego zespołu Pinocchio, w skład którego wchodził także Sugizo, znany później jako gitarzysta Luna Sea, X Japan oraz Juno Reactor. Ich współpraca trwa po dziś dzień - Tezya często użycza swojego głosu w projektach Sugizo, zaś Sugizo nagrał solówkę do jednego z utworów na debiutanckiej solowej płycie Tezyi, Life My Babylon (wydanej w 2010 roku). Przed rozpoczęciem solowej kariery był wokalistą m. in. w zespołach Grace ModE, FiX, ATOMIC ZaZa i MeGAROPA. Współpracował także z Dizzy Reedem (klawiszowcem Guns'n'Roses), japońskim wirtuozem gitary Fumihiko Kitsutaką oraz Asakim z New Age of Punk. W muzyce Tezyi słychać wpływy brytyjskiego glam rocka z lat 80tych.
Zapraszamy na stronę muzyka TEZYA, oraz do posłuchania jednego z jego utworów - Sway - Klik.

 


 

Pan Rysownik

Pan Rysownik to taki jeden gość z sieci z długim nosem i brodą, który od lat rozpisuje się na temat animacji i rysuje różne głupoty. Prowadzi też kanał YouTube na którym przez kilka lat ogrywa jedną grę, bo po prostu kompletnie nie umie w nic grać. Wpadł na konwent trochę poprzeszkadzać i pogadać z Wami o rysowaniu, o tym jak wygląda życie osoby żyjącej z rysowania i co zrobić, aby wybić się w sieci i znaleźć fanów tego co robicie. Rozpoznacie go pewnie po kaszkiecie na głowie - nie bójcie się podchodzić, gryzie tylko osoby, które nie oglądają Gravity Falls.
Zapraszamy również na stronę Pana Rysownika oraz fejsbukowy Fanpage

 


 

GreyCat

Autorka webkomiksu "Koty to zło" prowadzonego od ponad 2 lat, zawierającego spore ilości kotów, absurdów chodzenia do liceum i mieszkania na Podkarpaciu. Próbuje rysować i pisać o rysunku, czasem prowadzi też streamy czy wychodzi z pokoju i jedzie na konwenty spotkać się z ludźmi.
Poprowadzi parę rysunkowych paneli, w tym jeden razem z Panem Rysownikiem.
Zapraszamy serdecznie na Komiks "Koty to zło" jak i fanpage :)

Wspierają nas