Blok Gier

Poza panelami tematycznymi, konkursami z Waszej wiedzy, pokazami, koncertami i wystawami czekać na Was również będą  rozrywki związane z różnorakimi grami, które podzieliliś›my na dwa bloki: Blok Gier Logiczno-Zręcznościowych oraz Blok Gier Muzycznych.

 

Blok Gier Logiczno-Zęcznościowych

Strefa Gier Konsolowych

Na żadnym konwencie nie może zabraknąć miejsca dla wielbicieli elektronicznej rozgrywki. My przygotowujemy dla Was coś specjalnego! Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie, jeśli chodzi o turnieje i konkursy.

 

Sala Gier Japońskich

Tradycją stał‚a się już obecności Polskiej Ligi Mahjonga na konwentach MiOhi, która to przygotuje dla Was specjalną salę poświęconą tradycyjnym grom logicznym. Chętni będą mogli udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem doś›wiadczonych graczy lub spróbować czegoś zupełnie nowego.
Liga oferuje naukę:
mahjong - gra strategiczno - logiczna dla 4 osób. Rozgrywkę przypomina karcianego remika lub rummikuba. To nie jest zdejmowanie par.
- hanafuda - japońskie karty posiadające wiele odmian gier, np. koikoi, poka, oichokabu. Ilość graczy: 2-3 osoby.
- shougi - japońskie szachy. 
- go - planszowa gra logiczno - strategiczna licząca kilka tysięcy lat. Go reprezentuje nieskończone możliwoś›ci przeprowadzenia rozgrywki, a jednocześ›nie opiera się na zasadach, które można opanować w kilka minut. 
- kendama - zabawka Yattamaana [przypis: w takim zapisie :)]. Kulka, którą wrzuca się na młoteczek z talerzykami i bolec... albo odwrotnie, młotek na kulkę. Uważasz, że potrafisz? Przyjdź i spróbuj swoich sił!
- yasukari - 16 rebeliantów i 1 generał. Kto wygra? Czy rebelianci zabiją generał‚a zanim ten zdoł‚a dotrzeć do swojej kwatery? 
- łamigłówki matematyczne - kenken, kakuro, hashiokakerou. 
Serdecznie zapraszamy na turnieje, pokazy oraz panele! Games Room czynny 24h/dobę.

 

Blok Gier Muzycznych

Sala UltraStar

Lubisz śpiewać? Lubisz wyzwania? Chciałbyś› się zmierzyć z innymi konwentowiczami w bitwie na głosy??
W takim razie serdecznie zapraszamy do sali z ULTRASTARem!
Ekipa z GlowUltraStar zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie!

Sala RockBand

Rock band jest grą muzyczną, w której można przy pomocy kontrolerów wzorowanych na perkusji, gitarze elektrycznej oraz basowej i mikrofonie wcielić się w zespół‚ muzyczny i zagrać w mniej lub bardziej znane piosenki.

Po raz kolejny gościć będziemy grupę Wakou Rock Band, dzięki której uprzejmoś›ci będziecie mogli zagrać swoje ulubione kawałki w pełni wyposażonej strefie Bandowej!

To co mówią o sobie:
"Wakou Rock Band jest grupą z Trójmiasta organizującą salę z grą muzyczną Rock Band. Tworzymy takie miejsce od 2008r. na róźnych wydarzeniach typu konwenty i festiwale mangi i anime, festiwale fantastyczne oraz innego rodzaju imprezach masowych odbywających się na terenie całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji oraz zdjęć z sali: https://www.facebook.com/wakourockband "

 

Sala Dance Dance Revolution

Zapraszamy serdecznie do wspólnego rywalizowania w tańcu podczas gier na matach DDR.

 

OSU!

Zapraszamy do osu!rooma, gdzie starzy i nowi gracze beda mieli okazję zagrać w grę rytmiczną zwaną osu! Kółka, slidery, spinnery i nie tylko czekają na Was w naszej sali. Będzie okazja by pograć na profesjonalnym sprzęcie i spotkać doświadczonych graczy. Więc jeśli nie miałeś okazji by spróbować tej gry, to ta sala jest odpowiednia okazja, by zapoznać sie z osu! W sali będzie można także spróbować swoich sił w ewentualnym turnieju. Zapraszamy!

Zapraszamy także na fanpage'a Osu! gdzie możecie zobaczyć zdjęcia z osu!roomu z poprzednich konwentów, informacje o nadchodzących osu!roomach i nie tylko.

Wspierają nas