Koncerty

 

Mika Kobayashi

Znana z utworów do takich serii jak: Shingeki no Kyojin, Ao no Exorcist, Guilty Crown, Kill la Kill, Mobile Suit Gundam Unicorn, Nanatsu no Taizai, Aldnoah.Zero, Sengoku Basara Two czy Final Fantasy.

Mika Kobayashi jest wokalistką, pianistką i kompozytorką pochodzącą z Hiroshimy. Od wydania pierwszej płyty w 2005 roku zyskała uznanie zarówno wśród fanów, jak i twórców z branży anime oraz filmowej, z którymi często współpracuje. Sama komponuje i wykonuje większość swoich utworów. Dużo koncertuje, zarówno w Japonii, jak i w Europie. Wystąpiła m. in. na Lucca Comics and Games, największej tego typu imprezie we Włoszech, gromadzącej ostatnio ponad 200 tysięcy uczestników. Czasem dzieli scenę z grupą Samurai Sword Artists Kamui - mistrzami szermierki, na Zachodzie znanymi głównie ze scen walki z filmu 'Kill Bill'. Przedstawiciel tej formacji wystąpi z Miką Kobayashi także podczas magnificonowego koncertu.

Poniżej fragment występu z Lucca Comics and Games 2013:
klik

 

 

 

Tezya

Tezya jest japońskim wokalistą, kompozytorem, modelem i projektantem. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze w liceum, jako wokalista power metalowego zespołu Pinocchio, w skład którego wchodził także Sugizo, znany później jako gitarzysta Luna Sea, X Japan oraz Juno Reactor. Ich współpraca trwa po dziś dzień - Tezya często użycza swojego głosu w projektach Sugizo, zaś Sugizo nagrał solówkę do jednego z utworów na debiutanckiej solowej płycie Tezyi, Life My Babylon (wydanej w 2010 roku). Przed rozpoczęciem solowej kariery był wokalistą m. in. w zespołach Grace ModE, FiX, ATOMIC ZaZa i MeGAROPA. Współpracował także z Dizzy Reedem (klawiszowcem Guns'n'Roses), japońskim wirtuozem gitary Fumihiko Kitsutaką oraz Asakim z New Age of Punk. W muzyce Tezyi słychać wpływy brytyjskiego glam rocka z lat 80tych. Zapraszamy na stronę muzyka, oraz do posłuchania jednego z jego utworów - Sway.

 

 

 

CYAN inc.

CYAN inc. jest to czteroosobowy polski zespół specjalizujący się w coverowaniu piosenek pochodzących z anime. W ich repertuarze znajdują się między innymi piosenki Kalafiny i Kokii, jednak grupa nie boi się mocniejszych brzmień. Zespół w obecnym składzie zadebiutował w 2011 roku, aczkolwiek jego członkowie pojawiali się już kilka lat wcześniej na konwentowej scenie, jak i współtworzyli atrakcje o profilu wokalnym i dubbingowym. Serdecznie zapraszamy na koncert łączący różne style, sięgający zarówno po najnowsze utwory jak i niezapomniane kompozycje z poprzednich lat.

Koniecznie odwiedźcie ich profil.

Wspierają nas